Apie mus

Kas mes esame?

Statybupartneris.lt statybinių ir apdailos medžiagų bei paslaugų įsigijimo komanda. Vykdome tiek mažmeninę, tiek didmeninę statybinių medžiagų prekybą visoje Lietuvoje. Siūlome pilną servisą, kurį gaunate nemokamai: atvykimas į objektą, konsultacijos, matavimai, sąmatos skaičiavimai. Jūsų patogumui statybines medžiagas galima pirkti išsimokėtinai, organizuojame pristatymą tiesiai į objektą. Nesvarbu, ar planuojate namo statyba, renovacija, ar tik smulkų kambario remontą, mes visada esame pasiruošę padėti.

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas, kad klientas gautų viską kas reikalinga statyboms ar remontui vienoje vietoje. Veikimo principas paprastas, tačiau labai efektyvus. Jūs perkate statybines medžiagas per mūsų sistemą, mes jas pristatome tiesiai Jums į statybų objektą. Taip išvengsite statybos rūpesčių, važinėjimų po parduotuves, ieškojimų ir t.t. 

Gera kaina  

 Mes nelaikome viso asortimento savo sandėliuose, daugelis statybinių medžiagų atkeliauja tiesiai iš gamintuojų, taip išvengiami tarpininkavimo mokesčiai, todėl Jums stengiamės pasiūlyti geriausią kainą rinkoje. 

Viskas vienoje vietoje 

Dažniausiai žmogus pirkdamas statybines medžiagas, teiraujasi statybos meistrų, kurie galėtų atlikti darbus. Bendradarbiaudami su stogo, fasado šiltinimo sistemos, vidaus apdailos meistrais ir brigadomis, galime jums juos rekomenduoti ir tada gausite visą paslaugų paketą. Nerizikuojame įmonės įvaizdžiu ir rekomenduojame tik geriausius meistrus. Nereikės Jums rūpintis nei statybinėmis medžiagiomis, nei meistrais, nei pristatymu. Realiai Jūs gaunate tai, ką gautumėte pasamdę brangią įmonę, bet šiuo atvėju jūs sutaupote, nes už medžiagas atsiskaitote su mumis, o už darbus legaliai dirbantiems statybininkams.


<-- Facebook Popup Widget END. -->