Klijai silikatiniams blokams klijuoti SIMMIX MK-15, 30 kg

Spauskite peržiūrai
  • Gamintojas: Simpras
  • Prekės kodas: SIMMIXMK15
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.35 €
+
-


Teirautis kainos / Daugiau informacijosŽymės: klijai, silikatiniams, blokams, klijuoti, simmix, mk-15, klijavimo, mišiniai

Paskirtis: Plonasluoksnis mūro sausas skiedinys skirtas vidaus ir išorės sienoms mūryti iš silikatinių plytų ir silikatinių blokelių, mažaaukštėse ir daugiaaukštėse statybose.

Savybės: Atsparūs drėgmei, ypatingai stiprūs, plastiški klijuojant. 

Paruošiamieji darbai:
Sienoms mūryti reikia naudoti tik švarius blokelius, t.y. nuo jų pašalinami visi nešvarumai. Blokelio paviršius turi būti lygus, neapledėjęs ir neįmirkęs vandenyje.

Skiedinio paruošimas:
Klijuojantis skiedinys pilamas į vėsų vandenį. Maišyti mažų apsukų elektrine maišykle iki vienalytės masės be grūdelių. Nedidelius kiekius galima išmaišyti rankiniu būdu. Po 5 min. dar kartą permaišyti. Darbai atliekami kai pagrindo ir oro temperatūra +5°C - +25°C.


Vandens kiekis:
20-22% vandens / skiedinio masės vienetui (apie 6-6,6 l / 30 kg maišui).

Blokelių klijavimas:
Paruoštas skiedinys dantyta mentele tepamas tolygiai ant blokelių paviršiaus. Prie šviežių vagučių prispaudžiamas blokelis ir išlyginamas guminiu plaktuku. Sudėtų blokelių koregavimą galima atlikti per 4 min. Sudėtus blokelius 3 paras saugoti nuo lietaus, saulės ir šalčio.

Dėmesio!
Sausam skiediniui reaguojant su vandeniu susidaro šarmas, todėl reikia saugoti akis ir odą, bei vengti sauso skiedinio dulkių įkvėpimo. Tuo atveju kai sausas skiedinys arba paruoštas skiedinys pateko į akis, reikia plauti dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų.

Įpakavimas ir saugojimas:
30 kg popieriniai maišeliai. Gaminį saugoti originalioje pakuotėje 6 mėnesius nuo pagamintos datos, sausoje ir vėsioje vietoje ant medinių padėklų.

Sąnaudos:
1,7 kg/m2 kai siūlės storis 1 mm. 

Techniniai duomenys:

Sudėtis: Kvarcinis smėlis, cementas, modifikuojantys priedai
Sluoksnio storis: 3 mm
Pataisymo laikas: 4 min.
Paruoštą skiedinį sunaudoti per 3 val.
Maksimalus dalelių dydis iki 1 mm
<-- Facebook Popup Widget END. -->