skardu lankstymas

Operatyviai lankstome įvairius skardos lankstinius. Suteikiame profesionalias konsultacijas bei padedame išsirinkti tinkamiausius, sprendimus, jūsų stogui, langams ar tvorai išbaigti.

Skardos gaminiai iš vokiško Thyssen Krupp plieno, o taip pat Arcillor Mittal, Tata Steel, Ursinor. Visai mūsų gamybos skardai taikome nuo 10-60 metų garantiją.

metalo suvirinimas

Pagal pateiktus brėžinius suviriname įvairią betono armavimo produkciją pamatams, poliams ir kitiems darbams.

Visus suvirinimo darbus atliekame vietoje, pasitelkiant profesionalių meistrų patirtį. Užtikriname kokybę bei optimalų gaminio paruošimo laiką.

prekyba medziagomis

Viskas nuo pamatų iki gerbūvio išbaigimo darbų vienoje vietoje!

Prekiaujame žinomiausių ir patikimų tiekėjų medžiagomis. Itin platus prekių asortimentas.

Jūsų patogumui, medžiagas komplektuojame ir pristatome visoje Lietuvoje.

Suteikiame profesionalias konsultacijas. Galimas atsiėmimas vietoje.

skardu lankstymas

Greitas asmeninių sąmatų paskaičiavimas, sudarome specialius pasiūlymus. Mūsų specialistai visada pasiruošę jums patarti ir padėti rasti geriausius sprendimus jūsų namams!

Preliminarų sąmatos paskaičiavimą galite atlikti su automatine sąmatų skaičiuokle.

skardu lankstymas

Prekes, kurias turime sandėlyje pristatome per 1-3 d.d.

Prekes, kurių neturime sandėlyje, pristatome tiesiai iš tiekėjo. Terminas priklauso nuo pageidaujamų medžiagų tipo, konsultuojame asmeniškai pagal realią situaciją. Mes visuomet stengiamės, kad užsakytos prekės būtų pristatytos, kaip įmanoma greičiau.

skardu lankstymas

Esant poreikiui galime rekomenduoti savo srities profesionalus, stogo dangoms dengti, betono mūrijimui, tvorų tvėrimui, plytelių klijavimui ir kt.. Per savo darbo praktiką, esame atrinkę profesionalių meistrų komandą, kurių darbu esame patenkinti ir mes, ir mūsų klientai.

Mūsų teikiamos paslaugos