Statybiniai blokeliai

Statybiniai blokeliai

Iš tokios didelės įvairovės išsirinkti statybinius blokelius – užduotis ne iš lengvųjų. Visi statybiniai blokeliai turi daugybę privalumų, o trūkumų – vos vieną kitą arba apskritai jų neturi.

Akytojo betono blokeliai

Akytojo betono blokeliai yra ekonomiški, tvirti, puikiai izoliuoja šilumą, juos lengva mūryti net ir patirties statybose neturintiems žmonėms. Patys gamintojai (pavyzdžiui, „Bauroc“) yra parengę aiškius gidus patirties neturintiems naudotojams.

Akytojo betono blokeliai sugeria labai mažai drėgmės, todėl tinka laikyti lauke, jei, pavyzdžiui, iki statybų sezono pabaigos pagrindinės namo konstrukcijos nebuvo užbaigtos.

Keramzitbetonio blokeliai

Keramzitas – tai aukštoje temperatūroje specialia technologija pūstas molis. Keramzitbetonio blokeliai naudojami pamatams, namų sienoms mūryti (tiesa, jie tinkamiausi vienaaukščiams pastatams), daugiaaukščių pastatų pertvaroms mūryti, angoms užpildyti. Pagrindinės jų savybės – tvirtumas, lengvumas, gera termoizoliacija, atsparumas drėgmei.

Silikatiniai blokeliai

Silikatiniai blokeliai, kuriems gaminti naudojamos natūralios medžiagos – kalkės, smėlis ir vanduo, yra plačiai vertinami dėl patvarumo bei ilgo tarnavimo. Jie atsparūs šalčiui, temperatūrų pokyčiams, puikiai izoliuoja garsą ir šilumą pastatų viduje bei sugeria garus, jei patalpose yra per drėgna.

Šie blokeliai – universalūs, tačiau dažniau naudojami statant daugiaaukščius gyvenamuosius ir komercinės ar visuomeninės paskirties pastatus. Taip pat jie tinka ir vidinėms pertvaroms.

Keraminiai blokeliai

Keraminiai blokeliai – dar viena natūrali statybinė medžiaga, kurios gamyboje naudojami smėlis, molis bei organiniai priedai. Tai reiškia, kad jie tinka natūralumą vertinantiems pirkėjams, savo aplinką norintiems kurti naudojant kuo mažiau dirbtinių ar kenksmingų medžiagų.

Kiti statybiniai blokeliai ir priedai

Mūsų asortimente taip pat rasite didesnių matmenų statybinių blokų, pertvarų blokelių, pamatinių blokų, profilių pamatiniams blokeliams ir kitų statybose praverčiančių medžiagų. O jei neradote reikiamos prekės ar sudėtinga išsirinkti, kviečiame susisiekti ir pasikonsultuoti.