00.00 

Krepšelyje nėra produktų.

Blokai, plytos, kaminai

Blokai, plytos, kaminai

Šioje kategorijoje rasite statybinių medžiagų, reikalingų pastatų laikančiosioms sienoms ir pertvaroms mūryti, jų priedų, kaminų sistemų ir kt.

Statybiniai blokeliai

Esame elektroninė parduotuvė, galinti pasiūlyti ypač gausų statybinių blokelių asortimentą. Visą jį ir produktų aprašymus rasite šiame puslapyje – statybiniai blokeliai.

Keraminės plytos

„Statybų partnerio“ el. parduotuvės asortimente galite rasti ir keraminių statybinių plytų. Jas pagrįstai galima vadinti tradicine statybine medžiaga. Keraminės statybinės plytos greitai įšyla ir šilumą išskiria į aplinką, todėl padeda sukurti malonų mikroklimatą patalpose. Dėl šios savybės keramines plytas galima pritaikyti ir krosnims mūryti. Keraminės plytos yra atsparios ir dideliam šalčiui, ir karščiui, todėl tinka Lietuvos klimato sąlygomis. Esminės joms išpopuliarėti leidusios savybės – natūralumas ir ekologiškumas.

Silikatinės plytos

Savo asortimente turime ir silikatinių plytų. Tai nebrangi ir ekonomiška, ugniai atspari statybinė medžiaga. Silikatinės plytos tinka vienaaukščių ir daugiaaukščių pastatų bei pramoninei statybai, vidinėms pertvaroms bei laikančiosioms sienoms.

Sąramos

Statant pastatus tose vietose, kur numatytos angos langams, vitrinoms, durims ar garažo vartams, reikia įrengti sąramas. Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti skirtingų gamintojų bei matmenų sąramų. Sąramos atitinka keraminių blokelių aukštį. Jos gaminamos iš akytojo betono arba įprasto betono su armatūros karkasu ir keraminiais loveliais.

Kaminų sistemos

Statant namus labai svarbu pasirinkti kokybiškus dūmtraukius, kurie garantuos ne tik komfortą, bet ir visišką saugumą.

Galite įsigyti jau paruoštų kaminų sistemų. Kaminų sistemos sudarytos iš keraminio vamzdžio, mineralinės vatos sluoksnio bei išorinės blokelių konstrukcijos. Keraminiai vamzdžiai visiškai atitinka naujausius priešgaisrinius reikalavimus, yra labai tvirti, atsparūs aukštai temperatūrai bei staigiems temperatūrų pokyčiams, drėgmei, rūgščių poveikiui ir korozijai.

Rodoma 1–30 iš 53