Šiltinimo medžiagos

Šiltinimo medžiagos

Šiltinti pastatus gyvenant mūsų klimato sąlygomis yra būtina. Profesionaliai pasirinktos pastatų ir jų konstrukcijų šiltinimo medžiagos padės sumažinti šildymo išlaidas, nes patalpų viduje efektyviau išsaugoma šiluma, jas naudojant geriau izoliuojamas garsas, pastatas tampa saugesnis, lengviau pasiekti reikiamą energinio naudingumo klasę. Ir tai – vos keli privalumai iš daugybės.

Mineralinė vata ir akmens vata pastatams šiltinti

Mineralinė vata – tai viena universaliausių šiltinimo medžiagų. Akmens vata yra ne kas kita kaip mineralinės vatos porūšis.

Mineralinė vata puikiai tinka šiltinti rąstinius bei karkasinius namus, nes užtikrina optimalų fasado vėdinimą, neleidžia kauptis drėgmei, be to, yra nedegi medžiaga, taigi, apsaugo nuo ugnies plitimo, o jos tarnavimo laikas – net iki pusės amžiaus.

Putų polistirolas (polistireninis putplastis) ir jo rūšys

Putų polistirolas (dar vadinamas ir putų polistirenu ar polistireniniu putplasčiu) – dar viena plačiai naudojama, tvirta, nebrangi bei ilgai tarnausianti šiltinimo medžiaga, nesugerianti drėgmės ir neperpučiama vėjo. Polistirolą labai paprasta pjaustyti ir montuoti, jis – labai lengvas, nes net 98 proc. šios šiltinimo medžiagos sudaro oras.

Poliuretano plokščių matmenys skiriasi: būtina atsižvelgti į gaminių ilgį ir plotį, o ypač į storį. Viena iš labiausių rinkoje vertinamų ir itin aukštos kokybės polistireninio putplasčio rūšių – ekstruzinis polistirolas. Tai standi, porėtos struktūros termoizoliacinė medžiaga.

Vienas iš polistireninio putplasčio gaminių yra „Geoporas“: jam gaminti naudojama speciali žaliava, kiek pakeistas technologinis procesas. „Geoporas“ puikiai tinka išorinėms rūsių sienoms, grindims su šilumos izoliacija po išlyginamuoju betono sluoksniu. „Geoporas“ savo savybėmis beveik prilygsta ekstruziniam polistireniniam putplasčiui.

„Termoporas“ labai tinka šiltinant pastato atitvaras, šlaitinius, sutapdintus stogus, grindis. Puiki jo savybė – universalumas: medžiagą galima tvirtinti prie išorinių, vidinių sienų ar tarp jų. „Termoporas“ gali išlaikyti dideles apkrovas.

Daugiau informacijos apie putų polistirolą rasite šiame mūsų puslapyje.

Taigi, šiltinimo medžiagos internetu – greičiausias ir patogiausias būdas įsigyti reikiamų medžiagų. Jeigu nežinote, kokia medžiaga pastatui apšiltinti tinka labiausiai, susisiekite: pakonsultuosime ir padėsime Jums išsirinkti. Taip pat siūlome ir daugybę pastatų šiltinimo darbus palengvinančių medžiagų.

Nežinote, kas Jūsų atveju tiktų geriausiai? Lengviau apsispręsti Jums padės „Statybų partneris“.

Rodoma 1–30 iš 71