00.00 

Krepšelyje nėra produktų.

Plieninė stogo danga

Plieninė stogo danga

Dengiant stogą, formuojant lietaus nuvedimo sistemas ir atliekant kitus darbus, plačiai panaudojami skardos lankstiniai. Jie apsaugo įvairius pastato stogo elementus (pavyzdžiui, stoglangius ar kaminus) nuo aplinkos sąlygų (ypač drėgmės lyjant bei tirpstant sniegui), palengvina eksploataciją, galiausiai, suteikia fasadui puikią estetinę išvaizdą, išbaigtumą. Galite įsigyti standartinių skardos lankstinių, taip pat juos galime pagaminti individualiai pagal klientų atsiųstus brėžinius ar išreikštus pageidavimus.

Kur panaudojami ir iš ko gaminami skardos lankstiniai?

Labai plačiai skardos lankstiniai naudojami plieninių (pavyzdžiui, stogo danga „Blachotrapez“), šiferio ir čerpių stogų apdailai, o jų pritaikymo galimybės – kur kas didesnės, nei manėte.

Lankstinių gamyboje panaudojama cinkuota skarda stogui, kuri yra atspari korozijai, lanksti, puikiai išlaiko lenkimą, tempimą, kitus apdirbimo būdus. Taigi, skarda stogui – nepakeičiamas elementas.

Skardos lankstiniai: kodėl reikėtų kreiptis į profesionalus?

Skarda – lengva ir plastiška medžiaga, tačiau norint išformuoti tinkamus gaminius, reikalingos žinios ir ilgametė patirtis. Būtent tai gali pasiūlyti ir „Statybų partneris“. Visiems skardos lankstiniams suteikiama ilgalaikė (nuo 10 metų) garantija. Galime pagaminti skardos lankstinius pavieniams objektams, taip pat įgyvendinti ir stambius užsakymus.

    Rodomi visi rezultatai: 21