Sąramos

Sąramos

Sąramos yra labai svarbus konstrukcinis pastato elementas. Jos montuojamos horizontaliai tose pastato vietose, kur numatoma įrengti duris, langus, vitrinas, garažo vartus, arkas ir kt. Sąramų paskirtis – išlaikyti aukščiau esančias konstrukcijas bei tolygiai paskirstyti medžiagų svorį pastato konstrukcijoms.

Sąramos gali būti dviejų rūšių: laikančiosios ir nelaikančiosios. Laikančiosios sąramos skirtos išlaikyti sienų, stogo ir pastato perdangų svorį, o nelaikančiosioms tenka tik jas slegiančio mūro apkrova. Tiesa, vėliau dalį nelaikančiosioms sąramoms tenkančio svorio perima sustingęs betonas.

Sąramos: kodėl tokia svarbi jų kokybė?

Labai svarbu įsigyti patikimų gamintojų gamintas sąramas, nes laikui bėgant jose gali atsirasti įtrūkimų, kurie gali daryti neigiamą įtaką ir aukščiau esančių konstrukcijų tvirtumui. Be to, turėkite omenyje, kad sąramų keitimas – labai sudėtingas ir brangus, todėl iškart įsigykite kokybiškas sąramas bei darbą patikėkite kvalifikuotiems bei patyrusiems meistrams.

Mūsų el. parduotuvėje rasite patikimų gamintojų – „Wienerberger“ ir „Bauroc“ – sąramų. „Wienerberger“ sąramos yra analogiško aukščio, kaip ir keraminiai šio gamintojo statybiniai blokeliai. Jos konstruojamos iš keramikos lovelių, karkasas – iš armatūros, taip pat naudojamas C30/37 klasės betonas. „Bauroc“ sąramoms gaminti naudojamas akytasis betonas, o stiprumą užtikrina erdvinis armatūrinis karkasas, papildomai apdorotas antikorozinėmis medžiagomis.

Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti skirtingų ilgių sąramų: tai leis išvengti pjaustymo, pagreitins darbus.

Jeigu dvejojate dėl tinkamų sąramų pasirinkimo, kviečiame pasitarti su „Statybų partneriu“.