Stogo dangos

Stogo dangos

„Statybų partneris“ siūlo įsigyti daugybę skirtingų stogo dangų ir jų priedų.

Stogas – viena svarbiausių pastato struktūrinių dalių, bene esminis elementas, užtikrinantis sandarumą, estetiką ir ilgaamžiškumą.

Mūsų el. parduotuvėje rasite gausybę skirtingų stogų dangų – plieninių, polikarbonato, PVC, bituminės dangos, betoninių, keraminių ir bituminių čerpių, šiferio ir kt.

Jūsų patogumui, didžioji dalis mūsų asortimente esančių stogo dangų jau paruoštos dengti – pavyzdžiui, stogo dangos turi išgręžtas ertmes tvirtinimo elementams.

Populiariausių stogų dangų ypatybės ir privalumai

  • Polikarbonato danga, plačiai naudojama šiltnamiams, puikiai tinka ir pavėsinėms, stoginėms, baseinams, stogeliams įrengti ir kitur. Polikarbonatas – skaidri, todėl patalpų vidaus neužtamsinanti, tvirta, atspari smūgiams medžiaga. Polikarbonato lakštus labai lengva montuoti.
  • PVC stogo danga tinka tiek naujiems plokštiesiems stogams dengti, tiek stogų remontui. PVC danga labai greitai montuojama, lengva, tvirta ir plastiška, nekeičianti savybių tvyrant net ir labai žemai temperatūrai, išgarinanti susikaupusią drėgmę.
  • Betoninės čerpės – ekonomiškas ir gamtai draugiškas pasirinkimas. Tai ilgai tarnausianti, aplinkos sąlygoms ir didesnėms sniego apkrovoms atspari stogo danga: didmiesčių senamiesčiuose galima rasti senų ir dar puikiai išsilaikiusių čerpinių stogų. Betoninės čerpės gaminamos iš cemento ir vandens.
  • Bituminė stogo danga – patvari, lanksti, dėl to lengvai montuojama, pasižyminti geromis izoliacinėmis savybėmis (efektyviai stogo konstrukcijas apsauganti nuo drėgmės, o pastatą – nuo atšiaurių oro sąlygų). Bituminė stogo danga plačiai naudojama komercinės ir ūkinės paskirties objektams.
  • Keraminės čerpės, kaip ir sako pats pavadinimas, yra gaminamos iš molio. Jos bene dažniausiai naudojamos šlaitiniams stogams. Tai išskirtinė medžiaga vertinantiems autentiką ir natūralumą.
  • Plieninė stogo danga yra bene universaliausia ir populiariausia šių dienų rinkoje. Pirkėjai ją vertina dėl lengvumo, patrauklios kainos, lengvo montavimo, sandarumo, paprastos priežiūros ir ilgo tarnavimo laiko.

Aukštos kokybės stogo dangos su garantija

Daug dėmesio skiriame stogo dangų kokybei: jos yra atsparios ugniai, blukimui (UV spinduliams), pasižymi garsą slopinančiomis savybėmis.
Stogo dangų priedai

Dengiant stogą svarbu vienoje vietoje įsigyti ir reikiamų priedų. Mūsų el. parduotuvėje taip pat rasite tvirtinimo detalių, šiltinimo medžiagų, sandarinimo juostų ir kitų reikalingų medžiagų.

Rodoma 1–30 iš 89