icopal-polimerowy-uszczelniacz-icopal-ms-112m zoom

Hover

icopal-polimerowy-uszczelniacz-icopal-ms-112m
Full Screen

ICOPAL MS 112 M polimero hermetikas

Gamintojas:Icopal

• plastikinė pakuotė: 290 ml (15 vnt. dėžutė);
• pilka spalva: RAL 7023;
• galiojimo laikas: 12 mėn. nuo pagaminimo datos;
• džiūvimo laikas: apie 30 min. (esant +23 °C temperatūrai ir 50 % santykinei drėgmei);
• visiškai išdžiūna ≥3 mm per 24 valandas (esant +23 °C ir 50 % SD);
• atsparus UV spindulių poveikiui.

8.00  vnt.

Pristatymas: 1-3 d.d*

Galutinį pristatymo terminą pateiksime po Jūsų užsakymo. Mes visuomet stengiamės, kad užsakytos prekės būtų pristatytos, kaip įmanoma greičiau.

Vieno komponento MS polimero hermetikas, skirtas sandarinti, klijuoti ir užpildyti plyšius, įtrūkimus vertikaliuose ir horizontaliuose paviršiuose.

ICOPAL MS/112 M polimerinis hermetikas puikiai kimba prie įvairių paviršių: bitumo, betono, metalo (įskaitant aliuminį), organinių dangų,
plastiko, medžio, stiklo ir kt. Produkto džiūvimas priklauso nuo oro drėgmės ir aplinkos temperatūros (aukštesnė temperatūra pagerina hermetiko sukibimą su paviršiumi). Jis atsparus UV spindulių ir klimato poveikiui, ypač drėgnoje ir karštoje aplinkoje, išlieka lankstus dideliame temperatūrų intervale (nuo -50 °C iki +90 °C).

Hermetikas yra specialiai sukurtas sandarinti jungtims tarp stogo ir sienos palėpėse, ugniasienėms su Icopal AL aliuminio sistemos lankstiniais, sandarinti/ klijuoti apvadams aplink langus, stoglangius, kaminus, ventiliacijos kanalus, periferinius stogo elementus (karnizai, palangės, latakai ir t. t.). Sandarinti įtrūkimams ir plyšiams ant stogų, deformacinėms siūlėms iki ± 25 %, išsiplėtimo tarpams.

Gamintojas

Icopal