Šiltnamis KLASIKA EASY


Prekės ID: 8973

Gamintojas:MEISTRO KODAS
  • Pagamintas Lietuvoje;
  • Tvirtas, ilgaamžis;
  • Komplektacijoje: karkasas, PC lakštai, visi reikalingi tvirtinimo elementai: varžtai, tarpinės, dviejų dalių durys priekyje, langas gale.

259.00 989.00  vnt

Pristatymas: 2-7 d.d*

Galutinį pristatymo terminą pateiksime po Jūsų užsakymo. Mes visuomet stengiamės, kad užsakytos prekės būtų pristatytos, kaip įmanoma greičiau.

Pagamintas ir suprojektuotas Lietuvoje, patikimas, ilgaamžis, dėl savo nesudėtingos konstrukcijos – lengvai surenkamas. Šio modelio profiliai yra pagaminti iš 20×20 mm cinkuoto plieno vamzdelio. Atstumas tarp arkų 67 cm. Karkasas surenkamas M5 varžtais. Cinkuoti vamzdeliai atitinka ypač aukštos kokybės reikalavimus. Šiltnamis komplektuojamas su tvirtinimo kojomis, kurios įkasamos į žemę ~ 35 cm gylyje. Gamyboje nenaudojimas virinimas. Arkų sujungimui naudojama spec. technologija, kuri leidžia greitai ir be virinimo sujungti vamzdelius tarpusavyje. Dangai naudojamas tik kokybiškas, europietiškas, 4mm arba 6mm storio kanalinis polikarbonatas, kuris užtikrina savo ilgaamžiškumą bei išskirtines termoizoliacines savybes.

Gamintojas

MEISTRO KODAS

Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , ,