Pintas tvoros tinklas, pilka, 1500 mm


Prekės ID: 7796

Pintas tinklas parduodamas 15 m. rulonais;

Akies dydis: 50×50 mm;

Aukštis: 1500 mm;

Vielos storis: ø2.50 mm;

Rulono ilgis: 15 m.

Spalva: RAL7016. 

Teirautis kainos rul.

Neturime

Pinto tinklo tvora yra pagaminta iš lankstytos metalinės vielos. Norint išvengti korozijos, mechaninių ir kitų pažeidimų, gamybos metu tinklas yra padengiamas cinko ir polimero dangomis. Taip gaminys ne tik ilgiau tarnauja, bet ir išlaiko estetišką išvaizdą. Dažniausios pinto tinklo tvoros naudojimo sritys: sporto teritorijų, sodų ir daržų aptvėrimas, statybinių medžiagų apsauga, įmonių ir sandėlių teritorijų padalinimas, mažų ir vidutinių gyvuliams skirtų gardų suformavimas atvirame ore, įvairių konstrukcijų ir įrangos apsauga nuo mechaninių pažeidimų.

Pinto tinklo savybės:

  • Lengvas įrengimas ir priežiūra;
  • Universalus panaudojimas.

Techniniai duomenys. Pinto tinklo tvoros pagrindą sudaro cinkuotas plienas, kuris tvorai suteikia ne tik tvirtumo, bet ir amortizacijos. Dėl šios savybės, net esant didelėms mechaninėms apkrovoms, jis yra sunkiai nutraukiamas ar įlenkiamas.

Galimybė naudoti pakartotinai. Tinklą galima išmontuoti ir panaudoti pakartotinai. Galimybė įrengti kaip laikiną tvorą.

Skaidrumas ir laisva oro cirkuliacija. Tinklas neužkerta kelio saulės spinduliams ir orui, tai ypač gerai aptveriant žemės ūkio paskirties žemę ir kitas vietas, kur reikia saulės šviesos ir puikios ventiliacijos.