tvora zoom

Hover

tvora
Full Screen

Pintas tvoros tinklas (įv. aukščių ir storių)

Akies dydis: 50×50 mm.

Aukštis: 1200 mm, 1500 mm, 1800 mm.

Vielos storis:  ø2.50 mm, ø3.50 mm

Rulono ilgis: 10 m.

Spalvos: RAL6005 (žalia)

22.20 46.00  rul.

Pristatymas: 2-21 d.d*

Galutinį pristatymo terminą pateiksime po Jūsų užsakymo. Mes visuomet stengiamės, kad užsakytos prekės būtų pristatytos, kaip įmanoma greičiau.

Pinto tinklo tvora yra pagaminta iš lankstytos metalinės vielos. Norint išvengti korozijos, mechaninių ir kitų pažeidimų, gamybos metu tinklas yra padengiamas cinko ir polimero dangomis. Taip gaminys ne tik ilgiau tarnauja, bet ir išlaiko estetišką išvaizdą. Pinto tinklo tvoros populiarumą įgavo dėl plataus panaudojimo galimybių, puikių techninių duomenų ir prieinamos kainos. Dėl to jos tapo vienos iš populiariausių tvorų daugelyje pasaulio šalių. Dažniausios pinto tinklo tvoros naudojimo sritys: sporto teritorijų, sodų ir daržų aptvėrimas, statybinių medžiagų apsauga, įmonių ir sandėlių teritorijų padalinimas, mažų ir vidutinių gyvuliams skirtų gardų suformavimas atvirame ore, įvairių konstrukcijų ir įrangos apsauga nuo mechaninių pažeidimų.

Pinto tinklo savybės:

Lengvas įrengimas ir priežiūra. Su montuotojų pagalba įrengimas užtruks trumpiausiai ir taip pat bus garantuota paprasta bei ilgaamžė eksploatacija. Daugelis tokias tvoras montuojasi savarankiškai ir nesusiduria su sunkumais. Priežiūra labai patogi – tereikia nuplauti purvą vandeniu su dideliu slėgiu.

Universalus panaudojimas. Šis tinklas gali būti naudojamas įvairiais tikslais: stiprinant sienas, tiesiant kelius, saugant ar atskiriant teritorijas, papildomai sutvirtinant dirvą, įrengiant gyvūnų narvus ir t.t. Juo galima aptverti labai didelius plotus, tai leidžia apsaugoti didelius žemės ūkio ar pramonės objektus.

Techniniai duomenys. Pinto tinklo tvoros pagrindą sudaro cinkuotas plienas, kuris tvorai suteikia ne tik tvirtumo, bet ir amortizacijos. Dėl šios savybės, net esant didelėms mechaninėms apkrovoms, jis yra sunkiai nutraukiamas ar įlenkiamas.

Galimybė naudoti pakartotinai. Tinklą galima išmontuoti ir panaudoti pakartotinai. Galimybė įrengti kaip laikiną tvorą.

Skaidrumas ir laisva oro cirkuliacija. Tinklas neužkerta kelio saulės spinduliams ir orui, tai ypač gerai aptveriant žemės ūkio paskirties žemę ir kitas vietas, kur reikia saulės šviesos ir puikios ventiliacijos.

Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , ,