Pintas tvoros tinklas (įv. aukščių ir storių)


Prekės ID: 7806

Akies dydis: 50×50 mm;

Aukštis: 1200 mm, 1500 mm, 1800 mm;

Vielos storis:  ø2.50 mm, ø3.50 mm;

Rulono ilgis: 10 m.

23.00 58.00  rul.

Pristatymas: 2-21 d.d*

Galutinį pristatymo terminą pateiksime po Jūsų užsakymo. Mes visuomet stengiamės, kad užsakytos prekės būtų pristatytos, kaip įmanoma greičiau.

Pinto tinklo tvora pagaminta iš lankstytos metalinės vielos. Norint išvengti korozijos, mechaninių ir kitų pažeidimų, gamybos metu tinklas yra padengiamas cinko ir polimero dangomis. Taip gaminys ne tik ilgiau tarnauja, bet ir išlaiko estetišką išvaizdą. Dažniausios pinto tinklo tvoros naudojimo sritys: sporto teritorijų, sodų ir daržų aptvėrimas, statybinių medžiagų apsauga, įmonių ir sandėlių teritorijų padalinimas, mažų ir vidutinių gyvuliams skirtų gardų suformavimas atvirame ore, įvairių konstrukcijų ir įrangos apsauga nuo mechaninių pažeidimų.

Pinto tinklo savybės:

  • Lengvas įrengimas ir priežiūra;
  • Universalus panaudojimas.

Techniniai duomenys. Pinto tinklo tvoros pagrindą sudaro cinkuotas plienas, kuris tvorai suteikia ne tik tvirtumo, bet ir amortizacijos. Dėl šios savybės, net esant didelėms mechaninėms apkrovoms, jis yra sunkiai nutraukiamas ar įlenkiamas.

Galimybė naudoti pakartotinai. Tinklą galima išmontuoti ir panaudoti pakartotinai. Galimybė įrengti kaip laikiną tvorą.

Skaidrumas ir laisva oro cirkuliacija. Tinklas neužkerta kelio saulės spinduliams ir orui, tai ypač gerai aptveriant žemės ūkio paskirties žemę ir kitas vietas, kur reikia saulės šviesos ir puikios ventiliacijos.

Produkto kodas: N/A Kategorija: Žymos: , ,